Kapat

715 Andorra – Real Betis Basketbol Tahminleri

Andorra’nın 15 maçının 14’ünde sahasında oynayan takımlar kazandı. Geçen hafta Real Madrid deplasmanında tarihi bir ikinci çeyrek oynamalarına rağmen kazanabilecekleri maçı uzatmada kaybedip kupa şansını son haftaya bıraktılar. 7 iç saha maçını da kazandılar. Tüm iç saha maçlarında en az 160 sayı çıktı. Shermadini boyalı alanda harika oynuyor. Martin’in sakatlığı sürüyor.

Real Betis 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 5 maçta 4 galibiyet aldı. İyi bir kadroya sahip olmasına rağmen takım kimyasını sağlamakta zorlanıyorlardı ve bunu başardıklarında son dönemde potansiyellerini ortaya koydular. Skor dengeli dağılıyor. Zoric’in yerine alınan Mahalbasic iyi performans gösteriyor. Deplasmanda 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 2 deplasman maçını kazandılar. Bu sezon deplasmanda sadece bir maçta 80’den az sayı yediler. Stojanovski eski takımına karşı oynayacak.

Andorra’nın son 6 maçı üst bitti. Real Betis son 2 deplasman maçında 89 sayı ortalaması yakaladı. Kral Kupası’na katılma adına kader maçı olan bu mücadelede yüksek tempo ve bol skor çıkmasını bekliyorum.