Kapat

715 Darüşşafaka Doğuş – Anadolu Efes Maç Tahmini

Darüşşafaka Doğuş, Galatasaray galibiyetinin ardından Fenerbahçe Ülker’in de kaybetmesiyle beraber zirveye oturdu. Tabii bu karşılaşma ve hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe Ülker mücadelesi onlar için belirleyici olacak. Farmar’ın takıma katılmasıyla beraber bir seviye daha yukarı çıktılar.

Anadolu Efes,Madrid karşısında üst üste çok zorlu maçlar oynamıştı.O serinin hemen ardından hafta sonu Fenerbahçe Ülker karşısına çıktılar ve değerli bir galibiyet aldılar. Yine zorluk seviyesi bir maça çıkacaklar. Janning son maçlarda biraz kıpırdadı ama sezon başından beri bir istikrar yakalamış değil. Kristic çok iyi bir form yakaladı. Heurtel onu boyalı alanda çok iyi besliyor.

Anadolu Efes, belirttiğim gibi Real Madrid karşısında arka arkaya çok zorlu maçlar oynamıştı. Serinin 4.maçının ardından Fenerbahçe Ülker mücadelesi için bile hazırlanacak fazla zamanları olmamıştı. Nitekim yine kısa zamanda bu erteleme maçına çıkacaklar. Darüşşafaka ise iki haftadır dinleniyordu. Daçka’nın bu durumu avantaja çevireceğini ve kazanabileceğini düşünüyorum. Maç Sonucu 1