Kapat

715 Giessen – Gottingen iddaa Tahmini

Almanya liginin normal sezonun bitmesine 2 hafta kala Giessen zor olan playoff şansını sürdürmek için, Göttingen’de kendini düşme hattından çıkarabilmek için sahada olacak.
İki takımda skorer takımlar ve savunması ile ön planda olmayan bir takımla oynadıkları zaman bu özellikleri dahada ön plana çıkıp maçı üstte taşıyorlar. Ve her iki takımda çok faul yapıyor ve son periyotta özellikle maç ortada ise faullerle maçı üste taşıma gibi bir özellikleri var.
Bu maç için açılan 159.5 baremi bana düşük geldi… Öyleki Giessen’in son 2 maçında 170’in üstünde sayı çıktı. Gottingen’in ise son 6 maçından 5’inde 165 barajı aşıldı. Ligin ilk yarısında aralarında oynadıkları maçta 177 sayı çıkmıştı.

Göttingen için oyunu tolere etmek gibi bir lükslü olamaz çünkü mutkala kazanmak zorundalar yoksa seneye bir alt ligte oynayacaklar. O yüzden ne yapıp ne edip deplasmanda kendilerine galibiyeti getirecekleri skor bulmak zorundalar ve bunun için Giessen’den daha fazla skor üretmeleri gerekecek. Giessen evinde 77 sayı ortalaması oynayan bir takım… Maçın üst biteceği kanısındayım.

Tahmin: ÜST (159.5)