Kapat

716 Aenk – Koroivos Amaliadas Maç Tahmini

AENK son 8 maçta 7 mağlubiyet alarak playoff şansını yok etti. Son 3 maçta 60 sayıyı aşamadılar. Fazla top kaybı yapıyorlar ve çok düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Davis kötü bir sezon geçiriyor. Duvnjak geçen hafta oynamadı. Son 10 iç saha maçında 7 mağlubiyet aldılar. Son 6 iç saha maçının 5’inde 74’ü bulamadılar.

Koroivos üst üste 5 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 çekişmeli geçen maçı kazandı ve playoff yarışında iddiasını sürdürdü. Lowery’nin yerine Donnavan Kirk transferini yapmışlardı. Bowers 3 aydır geldiğinden beri iyi oynuyor. Rubio iyi bir sezon geçiriyor. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Son 6 deplasman maçında 63 sayı ortalamasında kaldılar. Son 10 deplasman maçında 82’den fazla sayı yemediler. Deplasmanda ilk 11 maçı kaybettikten sonra son deplasman maçını kazanmışlardı. Playoff’a kalmaları için kalan 2 maçı kazanmaları ve KAOD’un da 2 maçını kaybetmesi gerekecek.

AENK’nın son 6 iç saha maçının 4’ünde 145 sayı çıkmadı. Koroivos’un son 6 deplasman maçı ALT bitti. Bu maçta da ALT oynanabilir. ALT TS:143,5