Kapat

718 Vitoria – Real Madrid Maç Tahmini

Laboral Kutxa ligte son 3 maçta playoff hattının uzağındaki takımlardan ortalama 87 sayı yiyip kaybederek hayal kırıklığı yaşadılar. Bu maç öncesi 10 günlük aralarının olması toparlanmaları için iyi olmuştur. Son 10 iç saha maçının 8’inde en az 85 sayı attılar. İç sahada 14 maçlık galibiyet serisi son iç saha maçında Murcia karşısında aldıkları sürpriz mağlubiyetle son bulmuştu. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar. Bertans sakatlanıp sezonu kapatmıştı. Yeni transfer Hopson agresif oynasa da henüz ritmini bulamadı. James formda.

Önceki 2 sezon Euroleague’i finalde kaybeden Real Madrid bu kez ev sahipliği yaptığı Final Four’u kazanarak 20 sene sonra şampiyonluğa ulaştı. Ligte son 6 deplasman maçında 85 sayı ortalaması yakaladılar. Ligte normal sezonu zirvede bitirmeyi garantilediler. Ligte son 18 maçta 17 galibiyet aldılar.

Real Madrid’in yüksek tempolu akıcı oyunu karşısında Laboral Kutxa’nın da skora destek vereceğini ve Euroleague şampiyonunun kazanacağını ve maçın ÜST biteceğini tahmin ediyorum. ÜST VE MS2