Kapat

721 Capo Di Orlando – Brindisi Basketbol Tahminleri

Capo Di Orlando’nun son 12 maçının 11’inde sahasında oynayan takımlar kazandı. Son 5 maçta 80 sayıya ulaşamadılar. Sezon başından beri sakatlık problemleri ile boğuşuyorlardı, yetmezmiş gibi takımın herşeyi denilebilecek Bruno Fitipaldo, Galatasaray ile anlaştı. Bunun üzerine salı günü Avellino deplasmanında küçük düşürücü bir mağlubiyet aldılar.

Sezona çok iyi başlamayan Brindisi son 9 maçta 6 galibiyet almayı başardı. Bu süreçte aldıkları 3 mağlubiyetin 2’si ligin en iyi takımları arasında olan Milano ve Avellino deplasmanında geldi. Son maçta Caserta karşısında 100 sayı atıp farklı kazandılar. 3 oyuncu 20 sayıyı bulmayı başardı. Yeni transfer genç yetenek Mesicek süre almaya başladı. Son 2 deplasman maçında 85 sayıyı aştılar. Bir sonraki maçta formda Venezia’yı konuk edeceklerinden bu maçı kazanıp kupaya katılma yolunda avantaj kovalayacaklardır.

Brindisi son 5 deplasman maçının 4’ünde handikapta kaldı. Kalamadığı tek maçta da 1 sayı ile kalamadı. Capo Di Orlando’nun 2 maçı da ilk 8’de bitirip kupaya katılma adına uygun mücadeleler olsa da takımın durumunun bu maçı kazanmaya yeterli olmayacağını tahmin ediyorum. MS2