Kapat

721 Karadağ – Belarus iddaa Tahmini

Belarusda Harding faktörü öne çıkıyor iki takım arasında , Belarus turnuvanın en dar rotasyonlarından birine sahip ama ilk 5 kalitesi olarak da çok fazla öne çıktıklarını söyleyebiliriz. Karadağın oyuncularını zaten ligimizden çok fazla tanıyoruz , Belarusdan da Verameyenka , Harding yine Türkiyede oynamış oyuncular.

Maç tamamen Hardingin sahne alacağı anlara bağlı daha doğrusu onun sahne almayacağı anlara bağlı diyebiliriz , şöye söylemek gerekirse Harding topu dağıtmayı seven bir oyuncu asist yüzdesi yüksek fakat takım arkadaşlarından katkı almadı mı tamamen oyunu kendi başına oynuyor ve takım da maç içinde büyük bir düşüşe sürükleniyor , Hardingin atacağı 20-25 sayı Karadağ için hiç sıkıntı değildir onlar için en büyük sıkıntı Verameyenka ve Leuchanka’nın işin içine girmesi olur.

Maç için iki senaryo var ilk senaryo Belarusun domine ettiği ve 75-80 sayılar bulup kazandığı diğer senaryo ise Hardingin yalnız kaldığı iki takımında 60-65 civarı attığı kafa kafaya bir maç

Ben tercihimi Belarusun son maçını dikkatli analiz etiğini düşündüğüm Milatovicin öğrencilerinden yana kullanacağım. Varsın Harding tek başına takılsın yeterki pota altında Verameyenka devreye girmesin.

MS:1