Kapat

722 Cremona – Varese Basketbol Tahminleri

Cremona’da çok kötü gidişat sonrası Pancotto’nun yerine yardımcı antrenör Lepore takımın başına geçmişti. Bu değişiklik sonrası derbide deplasmanda Cantu’yu ellerinden kaçırdılar. Düşük dış şut yüzdesine sahipler. Holloway’e bağlı durumdalar. Paul Harris transferi ile hücum yelpazesi genişlemişlerdi. Sahalarında maçlara iyi bir başlangıç yapsalar da devamını getiremiyorlar.

Varese son 6 maçta 5 mağlubiyet aldı. Şampiyonlar Ligi’nde de çok kötü sonuçlar değişime yol açmıştı ve Caja takımın başına geçmişti. Sahalarında Eyenga’nın cezasından oynamadığı maçta Venezia karşısında 60 sayıda kalıp direnemediler. Dominique Johnson takıma katıldığından beri çok fazla insiyatif alıyor ve takımın bir anda tek umudu olmuş durumda. 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldılar ve bu 5 maçta 73 sayıya ulaşamadılar.

Cremona sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla önde kapatırken Varese de deplasmanda ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla geride kapatıyor. Ligte kalma adına hedef maç olan bu derbide ilk yarıdan Cremona’nın farkı açmasını bekliyorum. İY1