Kapat

722 Indiana – Houston NBA Maç Tahmini

Dönem başında yaşadığı sakatlıklardan dolayı bir dizi mağlubiyetlerle başlayan Doğu Konferans ekibi sakat oyuncularının iyileşmeye başlamasıyla bu mağlubiyetleri telafi etse de son maçlarda istikrarsız bir performans sergilemektedir.
Takım olarak istikrarsız performansa sahip olsalar da bireysel olarak Hibbert / Stuckey / Hill gibi etkili bilekler istikrarlı katkı vermeyi sürdürmektedir.
Playoffs için mutlak bir galibiyete ihtiyacı olan takımın Houston karşısında üst düzey motivasyonla oynayacağını söyleyebilirim.
Seyircinin de bu önemli günde takımını desteklemeye geleceği bu maç çok çekişmeli geçecektir.
Savunmayı artık ikinci plana bıraktığı gözüken İndiana maçlarını tempolu bir şekilde oynamakta ve hücum ritmini arttırarak yüzdeli atışlar yapmaktadır.

Houston, playoffs yeri garanti olan ekip.Bu nedenle maçlarını kimi zaman umursamaz bir tavırla kimi zaman da show tadında oynamaktadır.
Son maçta yine playoffs umudu olan Phoenix takımına kendi evinde 102-117 yenilen takım bu sefer aynı konumda olan İndiana deplasmanında olacaktır.
Takım adına moral dampingi olabilecek bir haber vardır.Bu maçta diz kapağından operasyon geçiren ve uzun süredir sahalarda olmayan Dwight Howard’ın oynama ihtimali bulunmaktadır.Ufak bir ihtimalde olsa bu haber takım içinde olumlu hava yaratacaktır.
Sahada olamayacak isimler ise ilerleyen saatlerde ekstra bir durum olmadığı müddetçe şuan için Terrence Jones / Kostas Papanikolaou / Alexey Shved olarak gözükmektedir.

Maçla ilgili ön plana çıkardığım değerli bahsim toplam sayı için açılan 199.5 bareminden üst tercihidir.