Kapat

723 Brooklyn – Boston NBA Maç Tahmini

— Son Düzlüğe Girildi —

Başlık ve birazdan okuyacaklarınız yanıltıcı olmasın.Bu bir at yarışı tahmini değildir.Zaten at yarışı gibi kötü alışkanlıklarım da yoktur, hiç de anlamam 🙂

Brooklyn hedefi belli playoffs yarışının içinde yer almak.
Savunma filan hak getire, son 4 maçtır arkalarına hiç bakmıyorlar, daima ileri, daima hücum anlayışında oynuyorlar.
Anlayacağınız tam bir arap atı gibi, sonradan açılmış koptu gidiyor.
Bu maçta Karasev / Teletoviç oynamayacak isimler.
Takımı adına Joe Johnson müthiş bir performans yakalamış durumda.Lopez kardeşlerden Brook olanı istikrarlı katkısını sürdürürken pota altında rakiplerin korkulu rüyası olmuş durumda.Rakipleri Brook Bıraak atma deseler de hırçın çocuk hiç laf dinlemiyor.

Boston ise ilginç takım.Açıkçası sezon başında playoffs şansını çok düşük gördüğüm takım az da olsa yine de şuana kadar yarıştan kopmuş değiller.
Hücum bölgesinde pek etkili olamayan ekip son Detroit maçında da gösterdi ki üzerine gelen takımlara karşı direnç gösteremiyorlar.
Her ne kadar sakat oyuncularından dolayı takım olarak kötü hücum etseler de Brooklyn karşısında normalde buldukları sayıdan fazlasını görebilirler.
Bu maçta takımını yalnız bırakacak ilerleyen vakitlerde ekstra bir durum olmadığı taktirde şuan ki isimler Thornton / Sullinger / Thomas olacakken, Marcus Smart düşük ihtimalde olsa sahadaki yerini alabilir.

Bu maçta Brooklyn takımının girdiği son düzlükte hata yapmayıp etkili hücum performansını Boston karşısında da sürdüreceğini düşünüyorum.
Bu nedenle ön plana çıkardığım değerli bahsim 2.5 dezavantajlı handikaba rağmen ilk yarı 1 tercihidir.