Kapat

723 EA Milano – Pesaro Basketbol Tahminleri

Milano sezona Euroleague’de ve ligte iyi bir başlangıç yaptıktan sonra iki kulvarda da düşüş yaşadı. Ligte ilk 10 maçı kazandıktan sonra son 3 maçta 2 mağlubiyet aldılar. Son 5 lig maçında 93 sayı ortalaması yakaladılar. Gönderileceği konuşulan Kalnietis son lig maçında iyi oynadı. Yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Rakiplere ribaundlarda üstünlük kuruyorlar.

Pesaro’nun son 5 maçında favori olmayan deplasman takımları kazandı. Çok istikrarsız bir grafik gösteriyorlar. Sahalarında çok fazla son anlarda maç kaybettiler ve sezon sonu bunları arayabilirler. Jones içerden dominant bir grafik sergiliyor. İlk 4 deplasman maçını kaybettikten sonra son 2 deplasman maçını kazandılar. Son 4 deplasman maçının 3’ünde 80 üzeri sayı yediler.

Milano’nun son 4 iç saha maçında ortalama 175 sayı çıktı. Pesaro’nun son 8 maçının 5’i üst bitti. Yüksek skorlu bir maç olmasını bekliyorum. Milano sahasında ilk yarıları ortalama 8 sayı farkla önde kapatırken Pesaro da deplasmanda ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan Milano alınabilir. üst