Kapat

729 Andorra – Fuenlabrada Maç Tahmini

Ligte ilk 5 maçta 4 mağlubiyet alarak başlayan Andorra ardından iyi bir istikrar yakalayıp playoff için mücadele eder hale geldi. Son 3 maçta 2 galibiyet aldılar. Son 4 iç saha maçında 86 sayı ortalaması yakaladılar. Son 9 iç saha maçında 6 galibiyet aldılar. Stojanovski istikrarlı katkı veriyor. İçerden kolay ve fazla sayı buluyor. Rakipleri de çok yüksek yüzdeli oynuyor. Son 16 maçlarının 12’si üst bitti.

Fuenlabrada’nın ligte üst üste 12 maçının 11’inde sahasında oynayan takımlar kazandıktan sonra son 4maçlarında deplasman takımları kazandı. Sezon başından beri deplasmanda sorun yaşıyorlardı, ilk 7 deplasman maçında 6 mağlubiyet almışlardı ama son 4 deplasman maçında 3 galibiyet aldılar. Popovic son maçlarda sakatlığından oynamadı. Son 7 deplasman maçlarının 5’i ÜST bitti. Bu 7 maçta ortalama 87 sayı yediler.

Fuenlabrada’nın son 12 lig maçının 10’u ÜST bitti. Andorra’nın da son 11 iç saha maçının 9’u üst bitti. Bu maçta da iki takımın 80’i aşacağını ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.