Kapat

731 Litvanya – Hırvatistan Maç Tahmini

Grubun bana kalırsa en bomba maçlarından bir tanesi budur , Litvanya 2 gün önce Rusyayı 2.yarıdaki 3’lük yağmuru ile yendi , 2.yarıda 7 tane üçlük buldular , ilk yarı tamamen Rusyanın kontrolünde olan maç 18 farklara kadar gelmişti ama son çeyrek 15-2 ‘lik seri ile litvanya maça ortak oldu ve maçı bırakmadı 4.çeyrek 4 , son çeyrek 3 tane olmak üzere muazzam bir dış atış serisi yakaladılar.

Litvanyada içeride Petronyte , dışarıda Nacickaite mükemmel bir 2.yarı çıkardı. Potansiyelli bir kadroları olduğunu söyleyemeyiz bu tür geri gelişleri beklemediğim bir takımdı ama Rusyanın kırılganlığından yararlandılar.

Hırvatistana gelirsek de 2 gün önce oynadıkları berbat maçtan sonra 1 gün maçlara ara verilmesi en çok onlara yaramıştır sanıyorum , turnuvanın en acı mağlubiyetlerinden birini yaşadılar ve 92 sayı yediler bayanlarda bu sayıyı yemek için savunmada hiç olmamanız gerekir ki Hırvatistan da savunmada hiç yoktu.
,
Sliskovic – Cigar – Begic – Dzangic gibi isimlerden katkı alamadılar , Maç boyunca 1 tane bile dış atış işabeti bulamadılar Ribaundlarda ezildiler , Assistlerde ezildiler.

İki takımında kadro yapısını beğenmiyorum , bu maçında formaliteden öteye gitmeyeceğini düşünüyorum , bu maça bahis yaparken aldığım tek etken Hırvatistanın 2 gün önce yediği 92 sayıdan sonra göstereceği reaksiyon.

Tahminim : öncelikli ALT ve daha sonra MS:2