Kapat

732 Agrigento – Torino Maç Tahmini

Birinci lige çıkacak takımı belirleyecek final serisine Torino sahasında farklı galibiyetle başladıktan sonra ikinci maçta Agrigento reaksiyon gösterdi ve farklı kazandı. Aslında iki maçta son çeyreğe girilirken başa baş bir mücadele verdi ve son çeyreklerde farklar oluştu.

Torino’da Rosselli, Mancinelli ve Lewis üçlüsüne ilk maçta Miller’dan çok iyi katkı gelmişti fakat ikinci maçta bu katkı gelmeyince ve bu kez ribaundlarda üstünlüğü kaptırınca mağlup oldular. Giachetti önemli bir tecrübe ama çok kötü oynuyor. Fantoni iyi süre alsa da karşılığını veremiyor. Geçen sezon ilk kez ikinci lige yükselseler de finalin kapısından dönmüşlerdi.

İlk maçta 3 oyuncudan çift haneli skor katkısı alan Agrigento’da ikinci maçta bu rakam 5’e çıktı. Dudzinski iyi bir seri geçiriyor. Tarihinde ilk kez bu sezon ikinci ligte yer alan ekip önceki 2 turda büyük sürpriz yapmıştı. Şimdi de sahalarında oynayacakları 2 maçı kazanırlarsa birinci lige çıkıp adeta peri masalını gerçekleştirmiş olacaklar. Agrigento son 9 iç saha maçında 8 galibiyet aldı. Maça iyi başlayıp ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum. İY 1