Kapat

732 Alba Berlin – Bremerhaven Maç Tahmini

Alba Berlin 8 maçlık galibiyet serisinin ardından haftasonu Bayern Münih deplasmanında son dakikaya önde girdiği maçı kaybetti. Ribaundlarda üstün bir takımlar. Rakipleri fazla top kaybına zorluyorlar. Sahalarında 15 maçta 14 galibiyet aldılar. Son 3 iç saha maçının 2’sinde 90’ı buldular. Bu maçı kazanırlarsa haftasonu Bamberg karşısına liderlik için çıkacaklar. Obradovic yılın koçu seçilirken McLean de MVP seçildi.

Bremerhaven üst üste 5 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra son 3 maçını kaybetti. Williams’ın ardından son 2 maçta 90 üzeri yiyip dağıldılar. Deplasman maçlarında ortalama 166 sayı çıktı. Son 11 deplasman maçının 10’unda en az 164 sayı çıktı. Son 14 deplasman maçında 13 mağlubiyet aldılar. Smith ve Searcy son maçlarda fena oynamadı ama diğer oyunculardan katkı gelmedi. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar.

Ligin ilk yarısında Alba Berlin rakibini 95-75 devirmişti. Alba Berlin sahasında 87 sayı ortalaması ile mücadele ediyor. Bremerhaven’ın son 11 deplasman maçının 10’u ÜST bitti. İki takımın ligin ilk yarısındaki maça benzer bir skor çıkmasını bekliyorum. Alba Berlin’in de ilk yarıdan farkı yakalayacağını tahmin ediyorum. ÜST ve İY 1 TS:164,5