Kapat

732 Cleveland – Miami Heat Maç Tahmini

Cleveland’ın 12 maçlık galibiyet serisi Indiana’da sona erdikten sonra son maçta sahasında Lakers’ı rahat geçti. LeBron’un sosyal medya üzerinden Love’a gönderdiği mesaj karşılıksız kalmadı ve Love 10 ribaundunun yanısıra 32 sayı ile sezonun en yüksek rakamına ulaştı. LeBron da triple-double’ı kaçırdı. Son 9 iç saha maçını kazandılar. Son iç saha maçında rakip zayıf Lakers olunca savunma ikinci plana bırakılmıştı ondan 105 sayı yediler ondan önceki 8 iç saha maçında 100 sayı yememişlerdi. Son 14 maçta 108 sayı ortalaması yakaladılar.

Miami arka arkaya 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son maçta New York’u 14 sayı geriden gelip farklı geçti. Bosh arka arkaya kötü maçların ardından 32 sayı attı ve 6 asist ile sezonun en yüksek rakamına ulaştı. İstikrarlı katkı veren Deng de eski takımına karşı ilk kez Cleveland’da oynayacak. Son 6 maçta oynamayan Wade, All-Star’da da oynamayacak. Üst üste 7 deplasman maçında 5 galibiyet aldıktan sonra son 3 deplasman maçını kaybettiler.

Cleveland yarın Chicago deplasmanına konuk olacak. İki takım arasındaki son 11 maçı Miami kazandı. LeBron’un Noel günü eski takımı Miami’ye karşı deplasmanda oynadığı maç için beklenti büyüktü ve dostane bir ortamda geçen maçı Miami kazanmıştı. Cleveland’ın maça iyi başlayıp ilk yarıdan üstünlük kurmasını bekliyorum. İlk Yarı Maç Sonucu 1