Kapat

733 Nizhny Novgorod – Vitoria Maç Tahmini

Nizhny Novgorod, Top 16’da son 5 maçını kaybetti. Son 6 maçta en az 85 sayı yediler. Geçen hafta sakatlığından oynamayan Parakhouski oynayabilecek. Son maçlarda oynamayan Kinsey’nin de oynaması bekleniyor. Rochestie harika bir sezon geçiriyor. Thompkins, Top 16’da performansını arttırdı. Son 3 iç saha maçında ortalama 88 sayı yediler ve ortalama 89 sayı ürettiler. İç saha maçlarında ortalama 167 sayı çıktı. Rakipleri top kaybına en az zorlayan takımlar. Yüksek ikilik yüzdesi ile oynuyorlar.

Efes deplasmanında aldığı galibiyetle yarışa ortak olan Laboral Kutxa, geçen hafta sahasında güçlü CSKA’yı Adams’ın harika performansı ile salladı ama yıkamadı. Top 16’da en çok ribaund alan takımlar. San Emeterio son dönemde dış şutları ile çok iyi katkı veriyor. Causuer iyi form yakaladı. Son 6 deplasman maçında ortalama 87 sayı yediler. Top 16’da 4 deplasman maçının 3’ünde 87 sayıyı buldular. Deplasman maçlarında ortalama 170 sayı çıktı. Rakiplerinin yüksek dış şut yüzdesi ile oynamasına engel olamıyorlar.

Nizhny Novgorod yarıştığı rakiplerden 2 galibiyet az aldı fakat rakiplerini devirirse şansını son ana kadar taşıyabilir. Nizhny bu maçı kaybederse havlu atacak. Nizhny Novgorod’un Euroleague’de son 6 iç saha maçının 5’i ve Laboral Kutxa’nın da son 6 deplasman maçının 5’i ÜST bitti. Yüksek tempolu savunmaların ikinci plana bırakıldığı bir maç olmasını bekliyorum. Laboral’ın galibiyete yakın taraf olduğunu düşünüyorum. ÜST ve MS 2 TS:164,5