Kapat

733 Sırbistan – İspanya Maç Tahmini

Sırbistan turnuvanın önemli güçlerinden , ülke olarak madalya bekleniyor bu takımdan o yüzden öncelikle herkesin aksine 7,5 handikap çantada keklik değil yani 2 gün önceki Hırvat-İspanya maçına benzemeyecek bu maç.

Dabovic kardeşlerin vasat oynadığı bir günde Slovakyayı son periyottaki oyunlarıyla 74-76 yenmişlerdi Petrovic 15 sayıyla galibiyeti getirirken Page 14 sayı 8 ribaundla oynamıştı. Jovanovic – Radocaj – Milovanovic gibi önemli yan parçalara sahipler tam bir turnuva takımılar.

İspanya hakkında çok bir söze gerek yok zaten turnuvanın yenilmeyen tek takımı şu an İspanya , Torrensin liderliğinde iyi bir sezon geçiren Xargay , içeride Ndour ile dominant bir turnuva geçiriyorlar , bu kadroda sanchonun da eksikliğinin hissedilmemesi şu anki kadronun da ne kadar yeterli olduğunu bize gösteriyor , Dominguez benim çok beğendiğim guardlardan süresi bu turnuvada düşse de çok olumlu oynuyor , Nicholls – Cruz -Gil – Palau gibi daha saymadığımız çok önemli yan parçalara da sahipler.

Ndour ve Albayı nasıl savunacağını merak ettiğim Sırbistanda bugüne kadar oyun yapısı hep hücuma yönelikti ama Sırbistanın bugün hücumda çok fazla etkin olamayacağını ve oyun kurgularının tamamen İspanyayı durdurmaya yönelik olacağını düşünüyorum o yüzden İspanyanın da zaten turnuva boyunca iyi yaptığı savunma eklenince İki takımın 70’leri rahat geçemeyeceği tam bir sıkı defansif maç bekliyorum.

ALT önceliğim – daha sonra çok düşük güvenle MS:2