Kapat

733 Tubingen – Bayreuth Basketbol Tahminleri

Tubingen arka arkaya 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra geçtiğimiz hafta dağılmış Hagen deplasmanında farklı kazanıp moral buldu. Rakipleri çok yüksek yüzdeli oynuyor. Green ve Washburn gibi yabancı oyuncular hayal kırıklığı yaratmış durumda. Son 2 iç saha maçını kötü kaybettiler. İç sahada 70 sayı ortalamasında kaldılar.

Bayreuth kadro itibari ile sezon öncesinde önceki sezonlarda olduğu gibi küme düşmeme mücadelesi vermesi beklenen takımlardan biri olarak gözüküyordu. Fakat sezona müthiş bir başlangıç yaptılar. Son 8 maçı kazanarak tarihlerinin en iyi serisini yakaladılar. 4 deplasman maçının 3’ünde 77 sayı yemediler ve hepsini kazandılar. Çok yüksek yüzdeli oynuyorlar. Skor dağılımı dengeli sağlanıyor. Linhart maçın büyük bölümünde sahada kalsa da üst düzey efektiv bir oyun sergiliyor.

Tubingen son 2 iç saha maçında ortalama 86 sayı yiyip kaybetti. Önceki 2 sezon deplasmanda toplam 4 galibiyet alabilen Bayreuth bu sezon oynadığı 4 deplasman maçını da kazandı. Bu flaş başlangıcı bu deplasmanda da kazanıp devam ettireceklerini tahmin ediyorum.