Kapat

734 Nancy – Limoges Maç Tahmini

Nancy bu seri öncesi son 5 ayda sadece bir deplasman maçını farklı kaybetmişti. Çok iyi bir deplasman grafikleri vardı ve playoff öncesi de Kikanovic hamlesi ile güçlenmişlerdi. Fakat bir önceki sürpriz yaptıkları turda Pietrus’nun yokluğunun üzerinden gelmişlerdi ki bu turda onun olmayışı dışında ilk maçta da Duggins sakatlandı ve o da ikinci maçta oynamadı ve ilk 2 maçı Limoges 15 üzeri farkla kazandı.

Limoges’da Jeter takıma katıldığından beri iyi bir hava katmış durumda. Moerman çok iyi bir sezon geçiriyor. Gelabale playoff’larda tecrübesini yansıtıyor. Derin bir kadroları var. Nancy iki maçta da fazla top kaybı yaptı. Kikanovic geldiğinden beri çok iyi oynuyor. Gladyr ve Falker ilk maçın aksine ikinci maçta etkisizdi.

Nancy bu sezon deplasmanda daha başarılı bir takımdı. Normal sezonda son 11 iç saha maçında 7 mağlubiyet almışlardı. Limoges 4 hafta önce Nancy deplasmanında uzatmada kazanmıştı. Bu kez morallerin bozuk olduğu ve eksik olarak üst üste 3 maç kazanmanın da pek mümkün olmamasını Nancy takımı konsantrasyon sorunu yaşayabilir. Limoges’un kazanıp finale çıkmasını bekliyorum. MS2