Kapat

735 Limoges – Dijon iddaa Tahminleri

Arka arkaya şampiyonluklarla eski görkemli günlerine döndüğü düşünülen Limoges, geçen sezon ortasında Vujosevic’in takımın başına geçmesi ile yakaladıkları hava ile yenilgisiz Valencia’yı Eurocup’da iki kez yenerek büyük sükse yaratmışlardı ve ligte son 2 ayda iyi bir derece yapmalarına rağmen playoff’a kalamayarak şaşırttılar. Kadroyu yenilediler. William Buford, Ernest Scott, Romain Duport, Zamal Nixon, C.J Fair, DaShaun Wood ve Klemen Prepelic ile anlaştılar. Wojciechowski, Camara ve Zerbo takımda kaldı. Romain Duport uzun süren sakatlığının ardından bu ay antrenmanlara dönmüş ve hazırlık maçlarında görev almaya başlamıştı.

Dijon son 2 senedir playoff’a kalamadı. Geçen sezon üçüncü sıradaki takımdan sadece 3 mağlubiyet az alsalar da playoff’a kalamaıdlar. Brooks, Judith, Julien, Alingue ve Holston takımda kalırken Keaton Grant, Junior MBida ve Isaiah Miles ile anlaştılar. Geçen sezon Laurent Legname takımın başına geçmişti. Eski koç Jean-Louis Borg da takımın genel menajeri.

Limoges hazırlık döneminde istikrarsız bir grafik sergiledi. Dijon da kadroyu büyük ölçüde korusa da hazırlık döneminde iyi sonuçlar almadı. Düşük skor çıkmayabilir.