Kapat

735 Starogard Gdanski – Trefl Sopot Maç Tahmini

Starogard Gdanski 6 maçlık mağlubiyet serisinin ardından arka arkaya playoff takımlarını devirerek büyük sürpriz yapmıştı fakat haftasonu Szczecin deplasmanında 100 sayı yiyip kaybettiler. Çok yüksek tempolu oynuyorlar ve savunmayı ikinci plana bırakıyorlar. Miles ve Sapp son maçlarda hücum tarafında iyi grafik sergiledi. Sadece 4 oyuncunun skor performansına bağlılar. Takımın yıldızı Ravenel sakatlanıp sezonu kapatmıştı ve yerine transfer yapmamışlardı. Son 9 iç saha maçında ortalama 180 sayı çıktı. Ribaundlarda sorun yaşıyorlar.

Trefl üst üste 8 maçta 7 mağlubiyet aldıktan sonra arka arkaya 5 maçta 3 galibiyet ile toparlanmıştı ki son 2 maçını kaybetti. Torun’a karşı ikili averajda üstünlükleri olsa da Torun’un fikstürü biraz daha kolay. Son 14 maçlarının 8’i ÜST bitti. Yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Son maçlarda ribaundlarda zorlandılar. 5 oyuncunun çift haneli skor ortalaması var.

Gdanski’nin son 8 iç saha maçının 7’si ve son 17 maçının 15’i ÜST bitti. Trefl son 6 deplasman maçında 84 sayı ortalaması yakaladı. Ligin ilk yarısında iki takımın Gdynia’daki mücadelesi 105-105 ile uzatmaya gitmişti. Bu maçta da çok yüksek skor çıkmasını bekliyorum. üst