Kapat

735 Starogard Gdanski – Turow Zgorzelec Maç Tahmini

Starogard Gdanski son 17 maçta 14 mağlubiyet aldı. Son 8 maçta ortalama 96 sayı yediler. Yıldız oyuncu Ravenel’in sakatlığı takımı kötü etkilemişti. Takıma 2 ay önce katılan Jarmakowicz fena oynamıyor. Kukielka kötü bir sezon geçiriyor. Son 7 iç saha maçında 5 mağlubiyet aldılar. Son 5 iç saha maçında ortalama 90 sayı yediler.

Turow ligte ilk 13 maçını kazandıktan sonra son 6 maçta 4 mağlubiyet aldı. Bu süreçte sahalarında hiç beklenmeyen mağlubiyetler aldılar. Son maçlarda ribaundlardaki zaaf öne çıkmış durumda. Kulig çok iyi bir sezon geçiriyor ve önemli takımların da peşinde olduğu söyleniyor. Deplasmanda ilk 4 maçı kazandıktan sonra son 3 deplasman maçında 2 mağlubiyet aldılar. Deplasmanda açık ara en az maç yapmış olan takımlar ve kalan dönemde deplasmanda gösterecekleri performans ligteki yerlerini belirleyecek. Deplasmanda 86 sayı ortalamasına sahipler. 5 oyuncunun çift haneli skor ortalaması var. Czyz takıma katıldığından beri fena oynamıyor.

İki takım arasındaki son 6 maçı Turow kazandı. Turow deplasmanda ilk yarıları ortalama 8 sayı farkla önde kapatıyor. Starogard Gdanski de iç sahada ilk yarıları ortalama 6 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan konuk ekibin farkı açıp kazanmasını bekliyorum. Turow’un son 13 lig maçının 10’u ÜST bitti. Starogard Gdanski’nin de son 10 maçı ÜST bitti. Çok yüksek skor da çıkabilir.İY 2 ve ÜST TS:173,5