Kapat

737 Dallas – Utah Maç Tahmini

Dallas üst üste 6 maçta 5 galibiyet aldıktan sonra son maçta sahasında Clippers’a kaybetti. Rondo’nun sakatlığı sonrası son maçlarda düşük yüzdeli oynuyorlar. Hatta son Clippers maçında 18 maç sonraki en düşük yüzdeli maçı çıkardılar. Tabi Tyson Chandler ve Monta Ellis’in hemen maçın başında sakatlanmasının da bunda payı büyüktü. Chandler bu maçta oynamayacak. Ellis’in durumu zor gözüküyor. Bernard James ile 10 günlüğüne anlaştılar. Takımda eksikler oluşunca Villanueva son maçta 5/7 üçlük ile 26 sayı attı ve 5 sene sonra en yüksek skoruna ulaştı. Barea düşük yüzdeli oynasa da fena oynamıyor. Nowitzki formda. Son 7 iç saha maçında normal sürede 100’ü aşamadılar ve 4 mağlubiyet aldılar. Bu 7 maçta handikabı aşamadılar.

Utah üst üste 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 maçını kazandı. Son maçta New Orleans’ı deplasmanda 14 sayı geriden gelip devirdiler ve deplasmanda üst üste 7 maçta 6 mağlubiyet aldıktan sonra kazanmış oldular. Hayward olağanüstü oynamaya devam ediyor. Son 14 deplasman maçında 102 sayıyı aşamadılar. Favors ve Enes de son maçlarda iyi performanslar sergiliyor.

Utah 1 senedir üst üste 3 maç kazanamadı. İki takım arasındaki son 7 maçı Dallas kazandı. Bu sezon iki maçı da Dallas çok farklı kazandı. Dallas’ın eksiklere rağmen ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İlk Yarı Maç Sonucu 1