Kapat

740 Pesaro – Sassari Basketbol Tahminleri

Pesaro son 3 ayda aldığı galibiyetlerle küme düşme hattı üzerinde yer alıyor. Tempoyu düşürüp rakipleri bozuyorlar. Son 5 maçta 68 sayı ortalamasında kaldılar. Uşak’dan ayrılan Jeremy Hazell ile anlaştılar. Yıldız oyuncu Harrow son maçta sakatlığından oynamadı ve bu maçta oynaması bekleniyor. Jasaitis’in de sakatlık problemi vardı ama durumu ciddi değil. Jones çok iyi bir sezon geçiriyor. Son 7 maçlarının 5’i alt bitti. Son 4 iç saha maçında 67 sayı ortalamasında kalsalar da rakipleri de 66 sayı ortalamasında tuttular. Sahalarında 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 3 iç saha maçında 2 galibiyet aldılar.
İtalya Kupası’nda ilk 2 maçta rakipleri düşük skorda tutup finale çıktıktan sonra Milano’nun ikinci yarıda yüksek skor üretmesini engelleyemeyip kaybettiler. İtalya’da oynadıkları son 7 maçın 6’sı alt bitti. Ligte deplasmanda ilk 6 maçta 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 deplasman maçında 2 galibiyet aldılar. Deplasmanda son 5 deplasman maçında 77 sayı yemediler. Haftaiçi Nymburk deplasmanına konuk oldular ve ilk maçtaki 22 sayılık avantaja rağmen az kalsın eleneceklerdi.

Pesaro’nun son 4 iç saha maçı alt bitti. Sassari’nin son 8 deplasman maçının 6’sı alt bitti. Bu süreçte üst biten 2 maç da tek basket ile üst bitti. Düşük tempolu az skorlu bir maç olmasını bekliyorum.