Kapat

742 Avellino – Pesaro Basketbol Tahminleri

Avellino üst üste 4 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 maçta 2 mağlubiyet aldı. Bu sezon iç sahada 8 maçta 6 galibiyet aldılar. Son 3 iç saha maçında 70 sayı yemediler. Ragland takımı sürüklüyor. Fesenko pota altında dominant bir oyun sergiliyor. Onun yedeği Cusin sakatlığından yok ve yerine oyuncu arayışındalar. Kazandıkları iç saha maçlarında ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla önde kapadılar.

Pesaro, sezon başından beri birkaç maç hariç çok inatçı bir ekip. Tabi birçok maçta geriden gelip maça ortak olsalar da çeviremeyip kaybettiler. Deplasmanda maçlara iyi bir başlangıç yapmıyorlar. Son 6 deplasman maçında ilk yarıda ortalama 46 sayı yediler. Jones formda. Harrow geçen hafta olmasa da kazanmaları değerliydi. Bireysel zorlamalar ile sayı buluyorlar.

Avellino kazandığı son 5 iç saha maçının 4’ünde ilk yarıyı çift haneli farkla önde kapadı. Pesaro son 6 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 9 sayı farkla geride kapadı. Bu maçta da ilk yarıdan ev sahibi ekibin çift haneli üstünlük kurması sürpriz olmaz. İY1