Kapat

742 Beşiktaş – Eskişehirspor maç yorumu

Beşiktaş iyi bir form grafiği sergiliyor. Hafta sonu Lofton’ın son saniye basketiyle bulduğu sayılarla galip gelmeyi başardılar. JaJuan Johnson son derece formda. Broekhoff da son maçlarda hiç tereddüt etmeden dış atışları kullanmaya başladı. Bunu yapmasındaki en büyük neden Lofton’da biraz düşüş gözlenmesi oldu. Lofton skor üretemeyince Broekhoff dış atışlarla bir jokermişçesine devreye girmeyi başardı. Holland da maçtan maça farklılık gösterse de genel olarak takıma katkı sağlamayı başarıyor.

Eskişehir son 4 maında en az 89 sayı yedi. Takım tamamen bireysel çabaların üzerine kurulmuş durumda. Randle’ın da takıma katılmasıyla iyice şahbaz oldular diyebiliriz. Walsh ve Randle hücumdaki en hareketli isimler olarak göze çarpıyorlar. Brackings’in de enteresan özellikleri var. Uzun bir oyuncu olmasına rağmen hem içeriden hem de dışarıdan etkili olabiliyor.

Beşiktaş’ın maça daha iyi başlayabileceğini düşünüyorum. Eskişehir’e bahis almak çok zor. Kısa vadede de toparlanabileceklermiş gibi görünmüyorlar. İlk yarıda en az 10 fark olabilir.

Tahmin = İlk Yarı Sonucu: 1