Kapat

743 Nizhny Novgorod – Unicaja Malaga Maç Tahmini

2 Nisan Cumartesi 20.00

Nizhny Novgorod, Top 16’da son 8 maçta 7 mağlubiyet aldı ve elendi. Her ne kadar kuvvetli bir kadroları olmasa da müthiş mücadele ettiler ve Top 16’da 7 mağlubiyeti tek haneli farkla aldılar. Kinsey ve Thompkins geçen hafta sakatlıktan döndü. Rochestie harika bir sezon geçiriyor. Son 5 iç saha maçında 160 üzeri sayı çıktı. Bu 5 maçta 87 sayı ortalaması yakalayıp potalarında da en az 85 sayı yediler. Son 4 iç saha maçında 3 mağlubiyet aldılar. Ribaundlarda zorlanıyorlar. Az top kaybı yapıyorlar. Yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar.

Malaga, Euroleague’de son 16 maçta 14 mağlubiyet aldı. Birçok kazanabilecekleri maçı kaybetmeleri erkenden Top 16 mücadelesine Son 4 maçta ortalama 88 sayı yediler. Vasilieadis son 1 aydır sakatlığından yoktu. Toolson son dönemde fena oynamıyor. Kuzminskas’da son maçlarda bir düşüş var. Granger, Top 16’da iyi bir grafik sergiliyor. Euroleague’de son 10 deplasman maçını kaybettiler.

Nizhny Novgorod’un son 5 iç saha maçı ÜST bitti. Malaga son 5 deplasman maçında ortalama 85 sayı yedi. Bu maçtan 2 gün sonra ligte deplasman maçları var ve bu maçta savunmayı önemsemeyeceklerdir. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

İddaa Tahmini: ÜST | | İddaa Oranı: 1,70