Kapat

743 Türk Telekomspor – Eskişehirspor Maç Tahmini

Türk Telekom üst üste 6 maçta 4 galibiyet aldıktan sonra geçen hafta Banvit deplasmanında kaybetti. Son 4 maçın 3’ünde 82 ve üzeri sayı yediler. Carter formda. Fazla üçlük isabeti buluyorlar. Son 4 iç saha maçlarının 3’ünde 170 üzeri sayı çıktı. Zorlu playoff yarışındalar. İç sahada 3 maçlık mağlubiyet serisini son iç saha maçında sonlandırmışlardı.
Şubat ayı başında küme düşmesi kesin gözüken Eskişehir her hafta gösterdiği performansla takdir topluyor. İlk 16 maçta 14 mağlubiyet alan ekip son 10 maçta 6 galibiyet aldı. Koç Greenberg’in gelişi ve yeni transferlerle müthiş bir ivme yakaladılar. Her maç farklı yabancılar yıldızlaşan performanslar sergiliyor. 13 deplasman maçında 12 mağlubiyet aldılar fakat son 8 deplasman maçının 7’sinde handikapta kaldılar. Son 4 deplasman maçında ortalama 86 sayı attılar ve potalarında ortalama 90 sayı gördüler. Son 8 maçlarının 5’i ÜST bitti. Geçen hafta Beşiktaş’ı uzatmada devirdiler.

Eskişehir ligin ilk yarısında Türk Telekom’u 88-79 devirmişti. Türk Telekom’un son 12 iç saha maçının 9’u ÜST bitti. Eskişehir’in son 10 deplasman maçının 7’si ÜST bitti. Bu süreçte alt biten 2 maç tek basket ile alt olarak sonuçlandı. Son 4 deplasman maçlarında ortalama 176 sayı çıktı. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum Üst ve Maç Sonucu 2