Kapat

744 Capo Di Orlando – Trento Basketbol Tahminleri

Capo Di Orlando’nun üst üste 11 maçında sahasında oynayan takımlar kazandıktan sonra geçen hafta deplasmanda kazanarak bu seriye son verdiler. Fitipaldo gibi bir oyuncuyu bulmaları önemliydi fakat onu kaybettikten sonra Nikola Ivanovic hamlesi de inanılmaz etki yarattı. Berzins sakatlığından bir süredir yok. Nicevic bir türlü sakatlıktan dönemedi. Diener dış şutları ile can yakmaya devam ediyor. Son 5 iç saha maçlarının 4’ü alt bitti. Sezonun en flaş ekibiler. Son 8 iç saha maçını kazandılar.

Trento arka arkaya 2 maçı 70 sayıya ulaşamayıp kaybettikten sonra son 3 maçta rakipleri 54 sayı ortalamasında tutup kazandı ve playoff yarışına dahil oldu. Lighty sakatlığından son maçlarda oynamadı, haftaiçi ise hazırlık maçında oynadı. Çok düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar. Ribaundlarda etkililer. Sutton ve Marble hamlelerini yapmışlardı. Son 12 maçlarının 11’i alt bitti. Son 4 deplasman maçında rakipleri 66 sayı ortalamasında tuttular.

Trento’nun son 8 maçı alt bitti. 9 deplasman maçları da alt bitti. Capo Di Orlando’nun son 10 maçının 7’si alt bitti. Düşük tempolu az skorlu bir maç olacağını tahmin ediyorum.