Kapat

744 Lublin – Stal Ostrow Maç Tahmini

Polonya’nın köklü kulüplerinden Lublin, geçen sezon aldığı davet ile en üst düzey olan bu ligte yer almıştı ve ilk 16 maçta 13 mağlubiyet ile szeona başlamaları ile kötü bir sezon geçirdiler. Geçen sezondan beri Pawel Turkiewicz takımın başında. Geçen sezon iyi katkı aldıkları yerli oyuncualrı da kaybettiler. Ugor Chumakov, Trency Jackson ve Rob Poole takımın yeni yabancı transferleri. Son olarak 10 gün önce Nick Kellogg ile anlaştılar. Lewandowski basketbolu bıraktı.

Stal Ostrow Wielkopolski yeni sezonda Polonya’nın en üst liginden mücadele etme hakkı kazandı. Ligte yer almaları çok zorlu oldu. Çok uzun uğraşlar sonucunda lige kabul edildiler. Takımın başına ligin efsane figürlerinden Zoran Sretenovic geçti. Geçen sezonki takımın yıldız yerli oyuncularını kadroda tutan ekip Marcin Sroka, Curtis Millage, Darrius Garrett ve DeShawn Delaney ile anlaştılar.

Lublin hazırlık döneminde iyi bir görüntü vermedi. Hatta bu maçtaki rakipleri Ostrow Wielkopolski’ye de geçen ay farklı kaybetmişlerdi. Ostrow Wielkopolski’nin kazanabileceğini tahmin ediyorum. Tercihim MS2 Olacaktır.