Kapat

746 Cska Moskova – Malaga Maç Tahmini

CSKA yoluna kayıpsız devam ediyor. Geçen hafta Efes karşısında da galip gelmeyi bildiler. Weems’ten yoksun çıktıkları maçta uzunları iyi kullanamamalarına rağmen De Colo, A.Jackson ve Vorontsevich’in ekstra oyunlarıyla galip gelmeyi başardılar. Bu sezon yenilmenin eşiğinden döndükleri nadir rakiplerden biri olan Malaga’yı bir kez daha ağırlıyorlar.

Malaga 3 maçta galibiyet yüzü görmedi. Geçen hafta da Milano’ya kaybettiler. Takımda sorumluluk alma konusunda ciddi problemler var. Granger bu noktada bir numaralı isim. Fakat onun da düzenin dışına kolay çıkıyor oluşu takımı negatif etkiliyor. Takım adına en beğendiğim isim olan Kuzminskas da geçen hafta anlamsız şekilde sahada kısa tutuldu. Bu maçta CSKA kısalarını durdurmak için çok ekstra oynamak zorundalar.

Weems’in bu maçta da oynamama ihtimali bulunuyor. Maç saatine kadar durumu kesinleşmeyecektir. Yine de hücumda Weems’in boşluğu bir şekilde dolduruluyor. Hücumda son dönemde pek beğenmediğim Malaga’nın bu maçta reaksiyon çabasında olacağını düşünüyorum. Önceliğim 158,5’tan üst olacak.