Kapat

747 Capo Di Orlando – EA Milano iddaa Basketbol Tahminleri

3 sezon önce tekrar birinci lige yükselen Capo d’Orlando yaş ortalaması çok yüksek bir takımla yer aldığı ligte küme düşmeme mücadelesi verdi. 2 senedir Gennaro Di Carlo takımın başında yer alıyor. Nicevic, Laquintana ve Stojanovic takımda kalırken Dominique Archie, Janis Berzins, Mario Delas ve Drake Diener ile anlaştılar.

Uzun yıllar finaldeki şanssızlığını 3 sene önce şampiyon olup kıran Milano geçen sezon da ligte ve 20 sene sonra da kupada şampiyonluğa ulaştı. Çok uzun yıllardır Euroleague’de ise hayal kırıklığı yaşıyorlar. Geçen sezon takımın başına Jasmin Repesa geçmişti. Simon, McLean, Cinciarini, Gentile, Kalnietis, Sanders ve Macvan takımda kalırken Awudu Abass, Davide Pascolo, Simone Fontecchio, Ricky Hickman, Zoran Dragic ve Miroslav Raduljica ile anlaştılar.

Milano geçen hafta ev sahipliği yaptığı Süper Kupa’yı kazanmayı başardı. Hickman sakatlığı sonrası iyi bir performans gösterdi. Simon da harika bir maç çıkarttı. Ayak bileğini burkan Raduljica bu maçta oynamayacak. Gentile sakatlıktan döndü. Capo d’Orlando hazırlık döneminde istikrarsız bir görüntü verse de yüksek skorlu geçmesini beklediğim bu maçta fark yemeyeceğini tahmin ediyorum.MS1