Kapat

747 Crailsheim Merlins – Ludwigsburg Maç Tahmini

2 Nisan Cumartesi 21.30

Crailsheim üst üste 4 maçta 3 galibiyet aldıktan sonra son 4 maçını ortalama 101 sayı yiyerek kaybetti ve ligte kalma umutları azaldı. Kalan 6 maçta 4 galibiyet almaları da yetmeyebilir. Son 10 iç saha maçında 8 mağlubiyet aldılar. Son 6 iç saha maçında ortalama 87 sayı yediler. Son 3 iç saha maçında 82 sayı ortalaması yakaladılar. Ribaundlarda zorlanıyorlar. Bu sezon yabancı oyuncularda çok fazla değişikliğe gittiler ama iyi bir sonuç elde edemediler.

Ludwigsburg arka arkaya mağlubiyetlerin ardından haftasonu sahasında güçlü Bamberg’i farklı geçmeyi başardı. Son 5 maçta 86 sayı ortalaması yakaladılar. Huff, Kennedy ve Brockman formda. Son 7 deplasman maçında 4 galibiyet aldılar. Son 4 deplasman maçında 87 sayı ortalaması yakaladılar. Son 3 deplasman maçında ortalama 89 sayı yediler.

Crailsheim’ın son 11 iç saha maçının 9’u ÜST bitti. Son 6 maçları da üst bitti. Ludwigsburg’un da son 8 maçının 7’si ÜST bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.Ludwigsburg deplasmanda ortalama olarak ilk yarıları geride kapatmıyor. Ludwigsburg’un ilk yarıyı da önde kapatabileceğini düşünüyorum.

İddaa Tahmini: ÜST | İddaa Oranı: 1,70