Kapat

748 Caserta – Milano Basketbol Tahminleri

Caserta 5 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 4 maçta 2 galibiyet aldı. Sahalarında 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son iç saha maçını kazandılar. Son 6 iç saha maçında 83 sayı ortalaması yakaladılar ve rakipleri de 83 sayı ortalaması tutturdu. Ribaundlarda eziliyorlar. Tecrübeli Diawara ile anlaşmışlardı ve gelir gelmez fazla süre alıyor. Linton Johnson eskiden İtalya ligi’nin tozunu attığı dönemden uzakta ve adapte olamadı. Son 10 maçlarının 6’sı üst bitti. Dardan Berisha ile anlaştılar.
Milano ligte son 6 maçta 5 galibiyet aldı. Geçen hafta İtalya kupası’nda çekişmeli geçen maçların ardından kupaya uzandılar. Yüksek şut yüzdesi ile oynuyorlar. Rakiplere ribaundlarda üstünlük kuruyorlar. Haftaiçi Euroleague maçını sahalarında yaptıklarından ekstra bir yol yorgunluğu olmayacaktır. Barcelona’ya karşı kazanabilecekleri bir maçı kaybettiler. Ligte ilk 5 deplasman maçını kazandıktan sonra son 5 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldılar. Son 5 deplasman maçında en az 79 sayı yediler. Son 6 deplasman maçında 85 sayı ortalaması tutturdular.

Caserta’nın son 6 iç saha maçının 5’i üst bitti. Milano’nun son 9 deplasman maçının 6’sı üst bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.