Kapat

754 Capo Di Orlando – Cremona Basketbol Tahminleri

Lige ilk 2 maçı düşük skorda kalıp kaybederek başlayan Capo d’Orlando son 4 maçta 85 sayı ortalaması yakalayarak 3 galibiyet aldı. Uruguaylı Fitipaldo olağanüstü bir performans yakalamış durumda ve onu burada tutmak mümkün olmayabilir. Archie de formda. 3 iç saha maçında da ilk yarı handikabı aştılar. Son 2 iç saha maçında 90’ı buldular. Berzins sakatlanıp sezonu büyük ölçüde kapatmıştı. Genç Perl de sakatlığından yok. Nicevic uzun süre tedavisi sonrası dönebilir. Keza geçen hafta oynamayan Diener’in de durumu ciddi değil ve bu maçta oynaması bekleniyor.

Sezona farklı galibiyetle başladıktan sonra Cremona son 5 maçını kaybetti. Son 3 maçta normal sürede 74’ü bulamadılar. Bençten katkı alamıyorlar. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar. 3 deplasman maçında da ilk yarı handikapta kalamadılar ve bu 3 maçta normal sürede 78’i bulamadılar.

Capo d’Orlando sahasında ilk yarıları ortalama 11 sayı farkla önde kapatırken Cremona da deplasmanda ilk yarıları ortalama 11 sayı farkla geride kapadı. Bu maçta da ev sahibi ekip ilk yarıdan çift haneli farkı yakalarsa sürpriz olmaz.