Kapat

755 Pesaro – Varese Basketbol Tahminleri

Pesaro 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası geçen hafta sahasında Venezia’yı devirmeyi başardı. 84 sayı ile sezonun en yüksek skorunu ürettiler. Jarrod Jones iyi bir sezon geçiriyor. 3 iç saha maçında rakipleri 67 sayı ortalamasında tuttular ve bu 3 maçta rakiplerine ilk yarıdan ortalama 7 sayı farklı üstünlük kurdular.

Varese’nin ligte ilk 5 maçında sahasında oynayan takımlar kazandıktan sonra geçen hafta sahalarında Avellino karşısında uzatmada kaybettiler. Son 4 maçta normal sürede 69 sayı ortalamasında kaldılar. Anosike önceki sezonlardaki üstün grafiğinden sonra bu sezon tanınmayacak halde. Kangur, Johnson, Cavaliero, Campani başta olmak üzere bir çok oyuncu çok kötü bir sezon geçiriyor. 3 deplasman maçında da ilk yarı handikapta kalamadılar ve 73 sayıya ulaşamadılar.

Varese, haftaiçi Şampiyonlar ligi mücadelesinde Letonya’da Ventspils’e konuk oldu ve küçük düşürücü bir mağlubiyet aldı. Koç Moretti’nin gönderilmesi gündemde. Aktarmalı yolculuklar sonrası bu maça çıkacak ekip de yıpranma da olmuştur. Pesaro 3 iç saha maçında handikabı aşarken Varese 3 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 11 sayı farkla geride kapadı. İlk yarıdan Pesaro’nun farkı açıp kazanmasını bekliyorum. İY1