Kapat

755 Trier – Oldenburg maç yorumu , canlı izle

Trier kendi salonunda maça karakter koymayı becerebiliyor. Son 3 iç saha maçını kazandılar. Bu maçlardaki en etkileyici sonuç elbette Münih karşısında gelmişti. Geçen hafta da Hagen’i rahat geçtiler. Vrabac, Bucknor ve Lukovic gibi kısa forvetlerden toplamda 41 sayı ürettiler. Anderson da esas görevi olan oyun kurmanın haricinde hemen hemen her şeyi yaptı. Genellikle birebirlerle sonuca gittiler.

Oldenburg çıkış trendinde. Geçen hafta Ludwigsburg deplasmanındaki sayı düellosundan galip çıkmayı başardılar. Tam 6 oyuncu çift hanelere ulaşmayı başarırken en çok dikkat çeken oyuncular Paulding ve Chubb oldu. Rotasyonun biraz daha genişlemesiyle beraber daha rahat oynuyorlar. Geçen hafta buldukları 16 üçlük isabetini de ayrı bir not olarak belirtmek lazım. Ciddi bir skor potansiyelleri var.

Oldenburg hücumda akıcı bir görüntü verse de savunmada da aynı şekilde problem yaşıyorlar. Trier genellikle iç sahada iyi savunma yapan bir takım. Ama Oldenburg’u durdurabilecekler mi şüpheliyim. Bu maçta 75’i geçen bir Trier görürsek maçın üst olma ihtimali artar. Önceliği de üst tercihine vermek gerekiyor. TAHMİN = Altı/Üstü: Üstü