Kapat

757 Lokomotiv Kuban – Unics Kazan Maç Tahmini

Lokomotiv Kuban, normal sezonu CSKA ve Khimki’nin ardından üçüncü sırada tamamladı. VTB’de son 7 maçta 96 sayı ortalaması yakaladılar. VTB’de son 12 iç saha maçında 11 galibiyet aldılar. Rakipleri düşük ikilik yüzdesinde tutuyorlar. Fazla top çalıyorlar. Brown’un ardından Randolph’un de sakatlığının geçmesi ile tekrar kuvvetli hale geldiler. Brown formda.

Unics Kazan iyi bir kadroya sahip olsa da bu sezon takım kimyasını oluşturmada sorun yaşadı ve sezon ortasında Pashutin’in tekrar takımın başına geçmesi ile biraz toparlanmış olsalar da istikrarsız görüntüleri sezon boyunca sürdü ve VTB’de normal sezonda 11 mağlubiyet aldılar. Bu sezon deplasmanda çok zorlandılar. Son 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldılar. Sezonun son 2 maçında oynamayan Bykov ve Kaimakoglou, geçen hafta Galatasaray ile hazırlık maçı için Türkiye’ye gelmişti ve bu maçta oynayabilecekler. 1 ayı aşkın süredir oynamayan yıldız skorer Langford’un bu seride oynaması bekleniyor.

Lokomotiv Kuban, 1,5 ay önce Eurocup’da playoff turunda Kazan’ı deplasmanda 9 sayı farkla devirdikten sonra sahasında Randolph ve Brown’un yokluğunda sahalarında 21 sayı farkla kaybedip elenerek şok yaşamıştı. Bu sezon iki takım arasındaki önceki 3 maçı Kuban kazansa da son mağlubiyet çok yaralayıcı olmuştur. Kuban’ın bu açıdan konsantrasyonu elden bırakmayıp oynayacağını ve rakibini düşük skorda tutup kazanacağını tahmin ediyorum. ALT ve MS 1 TS:150,5