Kapat

757 Paris Levallois – Le Mans Basketbol Tahminleri

Paris Levallois’in 7 maçında da sahasında oynayan takımlar kazandı. Deplasmanda henüz kazanamamış olsalar da sahalarında iyi bir grafikleri var. Jason Rich harika bir sezon geçiriyor. Poirier içerden iyi performans gösteriyor. 4 iç saha maçında rakipleri 67 sayı ortalamasında tutup kazandılar. Son 3 iç saha maçında 84 sayı ortalaması tutturdular. İç sahada deplasmana oranla daha yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar, rakiplere ribaundlarda üstünlük kuruyorlar. Az top kaybı yapıyorlar.

Le Mans ligte 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son maçta Cholet’i devirdi. Son 5 lig maçının 4’ünde 75’i aşamadılar. Düşük ikilik yüzdesi ile oynuyorlar. Dış oyuncuları savunmakta zorlanıyorlar, ribaundlarda iyi değiller. 3 deplasman maçını 68 sayı ortalamasında kalıp kaybettiler. Şampiyonlar ligi maçını salı günü sahalarında yaptılar ve Romen rakipleri karşısında son çeyrekteki üstünlükle galibiyete uzandılar. Haftaya Karşıyaka’ya konuk olacaklar.

Paris Levallois sahasındaki 3 maçı ortalama 14 sayı farkla kazanırken Le Mans da 3 deplasman maçını ortalama 14 sayı farkla kaybetti. Paris’in farklı kazanmasını bekliyorum. MS1