Kapat

758 Cremona – Pistoia iddaa Basketbol Tahminleri

Birinci lige yükseldiğinden beri 6 senedir playoff’un dışında yer alan ve küme düşmeme mücadelesi veren Cremona geçen sezon beklenmeyen bir çıkış ile normal sezonu dördüncü bitirdi ve playoff oynadı. İtalya kupasında da yarı finale yükseldiler. 3 senedir Cesare Pancotto takımın başında. Turner, Mian, Biligha ve Gaspardo takımda kaldı. Gabe York, Jakub Wojciechowski, Tashawn Thomas, Tu Holloway ve Omar Thomas ile anlaştılar.

3 sezon önce birinci lige yükselen Pistoia, hep playoff hattı civarında geziniyor. Geçen sezon Vincenco Esposito takımın başına geçmişti. Moore, Antonutti ve Lombardi takımda kaldı. Marcus Thornton geçen sezon başında sakatlandığından kontratı sonlandırılmıştı ve tekrar anlaştılar. Nathan Boothe, David Cournooh, Corey Hawkins ve Terran Petteway ile anlaştılar.

Cremona geçen hafta Süper Kupa’da Milano’da ev sahibi ekibe direnemeyip ilk maçı kaybetti. Hazırlık döneminde de çok kötü bir grafik çizmişlerdi. Pistoia hazırlık maçlarında savunmayı ikinci plana bırakan çok yüksek tempolu bir görüntü verdi. Bu maçta da yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum. ÜST