Kapat

759 Chalon Saone – Cholet Maç Tahmini

Son 3 maçını kazanan ve son 9 maçta 6 galibiyet alan Chalon playoff şansını son maça taşıdı. Son 5 maçın 3’ünde 90’ı buldular. Dove-Rich formda. Üst üste 7 iç saha maçında 5 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 iç saha maçında 88 sayı ortalaması yakalayıp kazandılar. Son maçlarda düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar.

Cholet arka arkaya mağlubiyetlerin ardından haftaiçi Nancy’i devirdi. Son 3 maçta ortalama 92 sayı yediler. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Son 4 deplasman maçında ortalama 93 sayı yediler. Deplasmanda maçları ortalama 7 sayı farkla kaybettiler.

Gravelines ve Paris’in maçları deplasmanda ve bu maçı Chalon kazanır bu takımlar kaybederse kesinlikle playoff yapıyorlar. Bu takımlardan biri kazanırsa üst sıradaki takımlardan kaybedecek olan takıma göre oluşacak karışık averaj hesaplarından da playoff bileti ile çıkabilirler. Cholet bir iddiası kalmadıktan sonra son 2 deplasman maçında zayıf takımlara karşı dağılmışlardı. İki takımın da savunmaya önem vermeyeceği ve yüksek tempolu geçmesini beklediğim maçı Chalon’un farklı kazanmasını bekliyorum. MS1