Kapat

762 Estudiantes – Gran Canaria Maç Tahmini

Estudiantes son 13 maçta 9 mağlubiyet aldı ve playoff için bir iddiası kalmadı. Son 12 iç saha maçında 10 galibiyet aldılar. Aradori, İtalya ligi yolunu tutmuştu. Slokar ve Rabaseda sakatlığından son maçlarda oynamadı. Fernandez geçen hafta sakatlıktan döndü. Tekrar geri aldıkları Vicedo son maçlarda az şans buluyor. Son 24 maçlarının 21’ini sahasında oynayan takımlar kazandı. Nacho Martin eski takımına karşı oynayacak.

Gran Canaria ligte son 8 maçta 6 galibiyet aldı. Geçen hafta Zaragoza’yı ezip geçerek önemli bir galibiyet aldılar. Baez, Newley ve Kuric üçlüsü formda. Ligte deplasmanda 4 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 4 deplasman maçında rakipleri 76 sayının altında tutup 3 galibiyet aldılar. Eurocup’ı finalde kaybettiler. Fazla üçlük atışı deniyorlar. Luca Vitali ile anlaştılar.

Estudiantes’in bir iddiası kalmadı. Sezonun ilk yarısında Gran Canaria maçında atılan 63 sayının 16’sını atan Aradori yok, Rabaseda’nın da durumu belirsiz. Gran Canaria’nın alınacak sonuçlara göre 6, 7 yada 8. olma ihtimali var. 6. olurlarsa ilk turda büyük ihtimalle Barcelona ile karşılaşmayacaklar. Rakiplerini düşük skorda tutup kazanmalarını bekliyorum. MS2