Kapat

765 Bayreuth – Ulm iddaa Tahminleri

Bayreuth birinci lige çıktığından beri 6 senedir playoff’un uzağında küme düşmeme mücadelesi veriyor. Takımın başına son 3 sezon Braunschweig’i çalıştırmış Raoul Korner geçti. Wachalski, Seiferth ve Doreth’i kadroda tutan ekip Assem Marei, De’Mon Brooks, Kyan Anderson, Nate Linhart ve Trey Lewis ile anlaştı.

2012’de final oynadıktan sonra Ulm geçen sezon da aynı başarıyı gösterdi. Geçen sezon normal sezonda kendilerinden üst sırada bitiren takımlara karşı hiç deplasmanda kazanamamış olsalar da playoff’a 7. sıradan girip iç sahada çok kuvvetli takımdan deplasmanda maç çalıp turları geçmeyi başardılar. Emektar guard Per Günther, geçen sezon ligin en popüler oyuncusu da seçildi. 5 senedir Thorsten Leibenath takımın başında. Kadronun büyük çoğunluğunu korudular. Tim Ohlbrecht takıma geri döndü. Devon Baulkman, Karsten Tadda ve Braydon Hobbs ile anlaştılar. Augustine Rubit’in sakatlığı varken Dominique Sutton ile anlaştılar.

Bayreuth hazırlık döneminde kendi ayarında olan takımlara karşı üstün bir grafik sergiledi. Anderson ve Marei öne çıktı. Ulm ise dağılmaya müsait ve kötü bir grafik sergiledi. Bayreuth’un sezona kazanarak başlamasını bekliyorum. MS1