Kapat

774 Türk Telekomspor – Beşiktaş Maç Tahmini

Türk Telekom ritim yükseltmeyi başardı. Sezon başında da skorer bir oyun oynamaya çalışıyorlardı fakat istikrar en büyük düşmanlarıydı. Şimdi hücum ritmi iyiden iyiye oturmuş durumda. Özellikle son 5 maçtaki bazı maçlarda bunu gösterdiler. Banvit’e 83, Efes’e 91(uzatmada) ve Fenerbahçe’ye 82 sayı atmayı başardılar. Bu ritmi bir süre daha rahat şekilde koyuracaklarını düşünüyorum. Son Fenerbahçe maçında J.Carter sahneye çıkan isim oldu. Valters, McCauley ve Rakovic de çift hanelere çıkmayı başardılar.
Beşiktaş’ta taraftar ve Ahmet Kandemir arasındaki tansiyon her geçen maç daha da yükseliyor. Kandemir artık resmi olarak istenmeyen adam ilan edildi. Son dönemde alınan mağlubiyetler de bardağı taşıran son damla oldu. Yine de hafta içi Neptunas karşısında alınan galibiyet önemliydi. Lofton’ın son saniyelerde bulduğu üçlük ile maç Beşiktaş tarafında kaldı. Yeni transfer Reynolds’ın da özellikle lig maçlarında takıma biraz daha fazla adapte olmaya çalışacağı aşikar.
Telekom’daki görevler bu aralar daha iyi belirlenmiş gibi görünüyor. Roll’ü de eğer devreye sokmayı başarırlarsa Beşiktaş’ın işi fazlasıyla zorlaşacak. Hilton Armstrong’un da yokluğunda 5 numaradaki sıkıntı büyüyerek devam edecektir. Türk Telekom belki de en büyük sıkıntıyı yaşayabileceği bu noktada avantajlı konuma geçmiş olacak. 3,5 handikap bence Telekom bahsi almak için yeterli. MS1 tercihim var.