Kapat

775 Royal Halı Gaziantep – Türk Telekom Maç Tahmini

Gaziantep, 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası geçen hafta Beşiktaş deplasmanında kazanmayı başardı. Önceki 3 maçta 70’e ulaşamayan ekip bu kez 80’i aştı ve moral verici bir galibiyet aldı. Lakovic geldiğinden beri tecrübesini yansıtıyor. Higgins formda. Calloway kalitesine yakışmayan bir oyun sergiliyor. Son 4 iç saha maçında 3 galibiyet aldılar. Sezon başından beri ribaundlarda zorlanıyolardı ve Partizan’dan ayrılan Djordje Gagic ile anlaştılar.

Türk Telekom’da takımın başına Ercüment Sunter’in geçmesi ile bir çıkış yakaladı. Son 5 maçta 4 galibiyet aldılar. Son 1 aydır ligin devlerine karşı çok iyi oyun sergilediler. Fazla dış şut isabeti buluyorlar. Yeni transfer Chris Johnson az süre alıyor.

Gaziantep’in alt sıralardan kurtulup playoff yarışına girebilmesi için çok uygun bir mücadele ve kazanmaları gereken bir rakibe karşı oynayacaklar. Gaziantep sahasında ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla önde kapatıyor. Türk Telekom da deplasmanda ilk yarıları ortalama 5 sayı farkla geride kapatıyor. Gaziantep’in maça iyi başlayıp ilk yarıdan üstünlük kurmasını bekliyorum. İlk Yarı Maç Sonucu 1