Kapat

783 Beşiktaş – Galatasaray Maç Tahmini

Bu Maç 14 Mart’ta Oynanacak Maçın Tahminidir
Beşiktaş geçen hafta Karşıyaka karşısında bence haftanın 2. etkili oyununu sergiledi. Dettmann yönetiminde takım bir şeyleri değiştirmek istiyormuşçasına oynadı. Reynolds geldiğinden beri ilk kez bu kadar ön plana çıkarken Holland ve Johnson da ilk kez birlikte etkileyici performanslar gösterdiler. Bunun en büyük sebebi de belki de zayıf olan 5 numaraların savunma haricinde pek fazla kullanılmamış olmasıydı.
Galatasaray hakkında fazla söze gerek yok. Geçen hafta herkes ve her şey sustu ve onları izledi. Sinan ve Erceg anormal performanslar gösterdiler ve takımlarını sırtladılar. Üçüncü isim ise Micov oldu. Maalesef bu dar rotasyondan her hafta olağanüstü oynaması beklenemez. Keza Sinan da Erceg de maçta 40 dakika süre aldılar.
Galatasaray hafta içi biraz daha rotasyonla oynamaya çalıştı. Fakat kadrodaki oyuncu sayısı buna izin vermiyor. Dettmann yönetimindeki Beşiktaş’ın da özellikle oyunun savunma kısmında henüz bir aşama kaydetmemiş olması çok normal. Yüksek skorlu bir maç bekliyorum. İbreyi biraz daha Beşiktaş tarafında düşünsem de geçen haftaki performansından sonra Galatasaray alehine 1-2 hafta daha bahis alınmaz. Maçın 156,5’tan üst olacağını düşünüyorum.