Kapat

784 AEK – Trikala Maç Tahmini

AEK son 5 maçını ve son 10 maçının 8’ini kazandı. Kuvvetli kadroları ile devleri zorlayacak gözüküyorlar. Geçen ay Wilbekin hamlesi yapmışlardı ve gelir gelmez fazla süre alıyor. Sahalarında son 9 maçta 8 galibiyet aldılar. Son 3 iç saha maçında ilk yarıları en az 13 sayı farkla önde kapadılar ve 98 sayı ortalaması yakaladılar.

Trikala son 6 maçta 4 mağlubiyet aldı. Bu 4 mağlubiyette ortalama 96 sayı yediler. Ingram çok düşük yüzdeli oynuyor. Geçen ay Hall ve Alexander transferlerini yapmışlardı. Son 9 deplasman maçının 7’sini kaybettiler. Son 6 deplasman maçında ortalama 86 sayı yediler. Düşük dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Son 6 maçları ÜST bitti. Koç Flevarakis, Polonya ekibi Koszalin ile anlaştı. Takımı sezonun geri kalanında yardımcı antrenör Kostas Papazoglou çalıştıracak.

AEK sahasında ilk yarıları ortalama 9 sayıya yakın farkla önde kapatıyor. Trikala da deplasmanda ilk yarıları ortalama 8 sayıya yakın farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan AEK’nın farkı çift hanelere çekip kazanmasını bekliyorum. Trikala’nın son 21 maçının 17’si ÜST bitti. AEK’nın son 8 iç saha maçının 6’sı ÜST bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç da olacağını düşünüyorum.
İY 1 ve ÜST TS:160,5