Kapat

785 Kolossos – Apollon Patras Maç Tahmini

Kolossos 3 maçlık galibiyet serisinin ardından son 3 maçını kaybetti. Son 4 maçta ve son 8 maçının 7’sinde 70’i aşamadılar. Fazla top kaybı yapıyorlar. James gibi bir yıldızın ardından takıma gelen Waters ve Scott onun kadar oynayamıyor. Smith’in kısıtlı hücumu olsa da savunmada caydırıcı bir oyuncu. Son 6 iç saha maçlarının 4’ü ALT bitti.

Apollon Patras son 7 maçta 5 galibiyet aldı. Bu süreçteki mağlubiyetleri ligin dev takımlarına karşı geldi. Son 6 maçta rakipleri 68 sayı ortalamasında tuttular. Galloway formda. Bençten gelen Argyropoylos ve Batis aldığı sürelerin karlılığını veremiyor. Deplasmanda 8 maçın 6’sında 72’yi aşamadılar. Son 7 deplasman maçının 5’inde 71’den fazla sayı yemediler. Son 7 maçlarının 6’sı ALT bitti, bu süreçte üst biten maç bir sayı ile üst bitti.

Ligin ilk yarısında Apollon rakibini 71-55 devirmişti. Apollon’un 8 deplasman maçının 6’sı ALT bitti. Kolossos’un da son 13 maçının 9’u ALT bitti. Düşük tempolu savunmaların ön planda olacağı bir maç olmasını bekliyorum