Kapat

787 Beşiktaş – Tofaş Maç Tahmini

Beşiktaş’ta yeni bir dönem başlıyor. Ahmet Kandemir’den boşalan koltuğu Dettmann doldurdu. Kuşkusuz bu yeni dönemin ilk haftalarında oyuncuların performanslarında kendilerini kanıtlamak adına gözle görülür bir artış göreceğiz. Bu noktada Reynolds, JJ. Johnson ve Broekhoff’un omuzlarındaki sorumluluk çok büyük olacak. Bu maçtan önceki son antrenmana sakatlıkları nedeniyle Engin ve Lofton katılmadı.
Tofaş ise ligin en kötü 2. takımıyken Ocak ayının sonunda bir şeyleri değiştirmeye odaklanmıştı. Fakat fikstür bir kez daha bu ivmelenmeye izin vermedi. Türkiye Kupası için verilen aradan hemen önce Fenerbahçe’yi ağırlamışlardı.Patterson ve Wood takım için hala en kritik isimler olarak göze çarptılar. Samet’in formu artarken yenilerden Todic’in de her hafta üzerine biraz daha koyacağını düşünüyorum.
Neredeyse son 1 ayı Beşiktaş alehine bahis alarak geçirdim. Fakat bu hafta işler değişecektir. İlk yarıdan daha istekli, arzulu ve bir şeyleri ispat etmeye amacıyla parkeye çıkacak bir Beşiktaş göreceğimizi düşünüyorum. Bu noktada 3,5 handikaba rağmen İY1 tercihini mantıklı buluyorum. İlk Yarı Sonucu: 1